Сребрени 925 обетки – розе позлата

1.000 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки со розе позлата , ширина на обетките 1 cm , висина на обетките 2 cm
Тежина: 2,28 гр
Scroll to Top