Сребрени 925 обетки

19,52 

1 на залиха

SKU: 0296 Категории ,

Опис

Сребрени 925 обетки со розе позлата, висина на обетките е 4 cm
Тежина: 2,25 гр
EUR Евра
Scroll to Top