Сребрени 925 обетки – розе позлата

1.200 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони, обемот на обетките е 1,5 cm.
Тежина: 2,40 гр
Scroll to Top