Сребрени 925 обетки

11,39 

1 на залиха

SKU: OBET139 Категории ,

Опис

Нежни минималистички сребрени обетки во форма на срце со зелен кристал. Обетките се на винт.

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top