Сребрени 925 обетки – Handmade

3.500 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 0329 Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки,рачно изработени, обемот на обетките е 2.5 cm
Тежина: 8.50 гр
Scroll to Top