Сребрени 925 обетки

56,95 

2 на залиха

SKU: 0329 Категорија

Опис

Сребрени 925 обетки, обемот на обетките е 2.5 cm
Тежина: 8.50 гр
Преведи
EUR Евра
Scroll to Top