Сребрени 925 обетки

1.850 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 24APR404 Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки во форма на срце со багет кристали. Тренди обетки за секоја пригода. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 3.90 gr

Scroll to Top