0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0045
Достапност 2 на залиха

2.450 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1,8 cm , висина на обетките 3,8 cm
Тежина: 8,33 гр
Back to Top
Product has been added to your cart