Сребрени 925 обетки

2.500 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Двонаменски сребрени 925 висечки обетки без циркони. Обетките може да се носат и без долниот висечки дел, така што ги прави двонаменски. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 5.60 gr

Scroll to Top