За нас

Добредојдовте во THE SPECIAL JEWERLY!

ШИРИМЕ СРЕЌА СО ФИНО ИЗРАБОТЕН, МОДЕРЕН СРЕБРЕН НАКИТ

Нашата филозофија.
Од првиот ден, ние сме фокусирани на создавање и ширење среќа преку убаво изработени парчиња накит и преку обезбедување исклучителни услуги на клиентите.
Со визија да се создаде бренд со душа и да се создаде простор каде што можете да најдете висококвалитетни, долготрајни, модерни парчиња накит за да го разубавите вашето секојдневие.

Ова е место посветено на нашата заедница, на позитивност и автентичност и каде што сите се добредојдени. Тоа е место каде што ќе најдете не само убаво дизајниран накит за насмевка на вашето лице, туку и уникатни подароци за најблиските.

Нашата цел не е само да направиме да изгледате добро, туку и да се чувствувате добро, а кога се чувствувате добро, зрачите со позитивност што е заразно за оние околу вас.

Нашиот квалитет.
Висококвалитетни парчиња накит кои ќе ги сакате и негувате и што е најважно, ќе траат. Нашата линија на накит е отпорна на оцрнување и водоотпорна. Целиот наш накит е хипоалергичен и без никел, погоден за луѓе со чувствителна или раздразлива кожа, а со соодветна грижа секое парче ќе го задржи својот квалитет и сјај во годините што доаѓаат.

100% среќни клиенти.
Нашиот тим ви нуди достапност 24/7 за сите информации кои ви се потребни, како и поддршка, брза испорака до вашата адреса,безбедно плаќање и гаранција за вашето ново парче накит.
Нашата локација е бул.Маршал Тито бр.2, 2400 Струмица.

Scroll to Top