Rainbow колекција

🌈Rainbow е прекрасна колекција на накит кои се дизајнирани да ја покажат природната убавина на полу-скапоцените камења во боите на виножитото.

Полу-скапоцените камења што се користат во колекцијата вклучуваат аметист, син топаз, цитрин, гранат, перидот и розов турмалин, поставени во сребро за да се создадат прекрасни и уникатни парчиња накит.

🌈Rainbow колекцијата е задолжителна за секој што сака шарен и уникатен накит, совршена за додавање бои на која било облека и сигурно ќе остави впечаток каде и да одите.❤️🧡💛💚💙

Се прикажуваат сите 16 резултати

Scroll to Top