Dorica

Колекцијата “Dorica” е израз на вистинска врвна уметност во накитот, каде што среброто се спојува со елементи на позлата и розе позлата.

Оваа колекција ја одбележува префинетата естетика и безвременскиот шик, што го прави накитот прилагодлив за секоја пригода, од секојдневни до специјални настани.

Изобилството на златни и розе златни детали додава уште повеќе вредност и елеганција на веќе блескавите сребрени креации. “Dorica” е колекција која ќе ве одведе на патување низ времето, пружајќи ви чувство на луксуз и изобилство во секој момент.

Прикажувам 1–20 од 29 резултати

Scroll to Top