Сребрена 925 нараквица – Dorica

1.300 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 1082 Категории , ,

Опис

Сребрена 925 нараквица со позлата , должината може да се подесува.
Тежина: 2,25 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top