Сребрени 925 обетки – Dorica

17,90 

3 на залиха

SKU: 0109 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 висечки обетки со сребрено,златна и розе позлата.
Тежина:    2,25  гр

Вие исто така би сакале…

EUR Евра
Scroll to Top