Сребрени 925 обетки

2.100 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Впечатливи сребрени 925 обетки со циркони, идеални за секоја пригода. Обетките не предизвикуваат алергии.
Teжина: 4.42 gr

Scroll to Top