Сребрени 925 обетки – Dorica

17,90 

4 на залиха

SKU: 00999 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 обетки , комбинација на сребро , златно и розе позлата.
Тежина: 2.95 гр

Вие исто така би сакале…

EUR Евра
Scroll to Top