Сребрена 925 нараквица – Dorica

2.500 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 1062 Категории , ,

Опис

Сребрена 925 нараквица , должината може да се подесува.
Тежина: 6,15 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top