Сребрени 925 обетки – Dorica

39,05 

1 на залиха

SKU: 0108 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 обетки , комбинација на сребро , златно и розе.
Обемот на обетките е 3 cm
Тежина: 6.03 гр

Вие исто така би сакале…

EUR Евра
Scroll to Top