Сребрени 925 обетки – Dorica

17,90 

4 на залиха

SKU: 0111 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 висечки обетки со сребрено , златна и розе позлата.
Тежина:  4,03    гр

Вие исто така би сакале…

EUR Евра
Scroll to Top