Сребрени 925 обетки – Dorica

35,79 

2 на залиха

SKU: 0098 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 обетки , комбинација на сребро , златно и розе.
Обемот на обетките е 3.1 cm
Тежина: 5.96 гр

Вие исто така би сакале…

EUR Евра
Scroll to Top