Сребрени 925 обетки – Dorica

2.500 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки , комбинација на сребро , златно и розе.
Обемот на обетките е 3.1 cm
Тежина: 5.96 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top