Сребрени 925 обетки – Handmade

3.500 ден

На залиха

SKU: 0046 Категории , ,

Опис

Совршени рачно изработени сребрени парчиња, дизајнирани да го подобрат животниот стил на модерната жена!

Инспирирани од спокојната убавина на природата, овие парчиња накит ќе ви го направат денот посебен.

Разнобојните емајлирани парчиња накит се задолжителни во вашата кутија за накит!

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top