Сребрени 925 обетки – Handmade

3.500 ден

На залиха

SKU: 0326 Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки,рачно изработени, обемот на обетките е 2.7 cm
Тежина: 8.25 гр
Scroll to Top