Сребрени 925 обетки

19,52 

1 на залиха

SKU: 0233/ZH Категории ,

Опис

Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони, обемот на обетките е 1,5 cm.
Тежина: 2,40 гр
EUR Евра
Scroll to Top