Сребрени 925 обетки

21,15 

1 на залиха

SKU: 0247/RG Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони, обемот на обетките е 1,4 cm.
Тежина: 2,70 гр
Преведи
EUR Евра
Scroll to Top