Сребрени 925 обетки – розе позлата

1.300 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони, обемот на обетките е 1,4 cm.
Тежина: 2,70 гр
Scroll to Top