Сребрени 925 обетки

30,91 

1 на залиха

SKU: 0245/ZH Категории ,

Опис

Сребрени 925 обетки со розе позлата, обемот на обетките е 1,5 cm.
Тежина: 4,25 гр
Преведи
EUR Евра
Scroll to Top