Сребрени 925 обетки

34,98 

1 на залиха

SKU: 0244/R Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки со розе позлата, обемот на обетките е 1.5 cm
Тежина:  4,10 гр
Преведи
EUR Евра
Scroll to Top