Сребрени 925 обетки – розе позлата

26,03 

1 на залиха

SKU: 0242/P Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки со розе позлата, обемот на обетките е 1,7 cm.
Тежина: 3,50 гр
Преведи
EUR Евра
Scroll to Top