Сребрени 925 обетки – Розе позлата – Бисер

3.850 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки со розе позлата и бисер.
Сребрениот накит со бисери е класичен и елегантен избор кој никогаш не излегува од мода.
Бисерите додаваат блескавост и деликатност на среброто, создавајќи комбинација која ја одбележува свежата и романтична естетика.
Овој вид на накит може да биде подходен за различни прилики, од свадби и вечерни настани до секојдневни носења, додека неговата финеса го прави идеален избор за подарок за оние кои ги ценат висококвалитетните и уметнички изработки.

Тежина:  8,35 гр
Scroll to Top