Сребрени 925 обетки – Опал

2.700 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрениот накит со полускапоцениот камен опал е чист израз на елеганција и врвен стил.
Опалот, со своите игри на бои и светлина, придонесува да изгледате извонредно!
Комбинацијата на сребро и опал создава визуелен шик и блесок, што го прави идеален избор за секоја пригода, од секојдневно носење до специјални настани.
Носењето на овој вид накит го исполнува просторот со магија и енергија, правејќи впечаток кој останува засекогаш.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top