0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица – опал

Шифра на производ1068
Достапност 1 на залиха

3.600 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица со опал камења , должината може да се подесува.
Тежина: 9.18 гр
Back to Top
Product has been added to your cart