Сребрена 925 нараквица – Oпал

7.000 ден

На залиха

SKU: 1072 Категории ,

Опис

Сребрена 925 нараквица со опал камења , должината може да се подесува.
Тежина: 11.56 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top