Сребрено 925 чокер ланче – позлата

6.400 ден

Нема на залиха

Опис

Сребрено чокер ланче со позлата и багет кристали. Должината на ланчето се подесува.
Тежина: 13.28 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top