0

Пребарај

Сребрено 925 чокер ланче

Шифра на производLJ27/B
Достапност 1 на залиха

5.800 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено чокер ланче со црни кружни циркони. Должината е 45 cm

Back to Top
Product has been added to your cart