Сребрено 925 ланче

17,90 

1 на залиха

SKU: LAN129 Категории ,

Опис

Нежно сребрено ланче во форма на срце со зелен кристал. Должината се подесува

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top