0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3002
Достапност 1 на залиха

6.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со позлата и циркони, должината на ланчето е прилагодива.

Тежина: 18,91 гр

Back to Top
Product has been added to your cart