Сребрено 925 ланче

19,52 

1 на залиха

SKU: 3130 Категорија

Опис

Сребрено 925 ланче, должината на ланчето е прилагодива.
Големина на привезокот: Висина 1.5 cm , ширина 2 cm

Тежина: 2.31 гр

EUR Евра
Scroll to Top