Сребрено 925 чокер ланче 3 mm

6.500 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Сребрено 925 чокер ланче со 3 mm циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   14.34   гр

Ланчето е водоотпорно и не кородира.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top