0

Пребарај

Сребрено 925 чокер ланче

Шифра на производ30711
Достапност 3 на залиха

3.200 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 чокер ланче со позлата и златни циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 6,85 гр

Back to Top
Product has been added to your cart