Сребрено 925 ланче

3.900 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: NSE48 Категории , ,

Опис

Сребрено тенис ланче со срце и циркони. Должината се подесува.
Тежина: 8 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top