0

Пребарај

Сребрено 925 чокер ланче

Шифра на производ30777
Достапност 1 на залиха

2.400 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 чокер ланче со циркони, должината на ланчето се подесува.
Тежина: 6,85 гр

Back to Top
Product has been added to your cart