0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0257
Достапност 1 на залиха

1.015 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 висечки обетки со циркони, висината на обетките е 5.5 cm
Тежина: 3 гр

Back to Top
Product has been added to your cart