Сребрени 925 обетки – позлата

2.800 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: OJ05 Категории , , ,

Опис

Сребрени алки со позлата и циркони.
Закопчувањето на обетките е на винт.
Тежина: 5.60 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top