Сребрени 925 обетки

1.550 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 24APR426 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 минималистички алки со циркони, идеални за секоја пригода. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 3.49 gr

Scroll to Top