Сребрени 925 обетки

3.850 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 24APR405 Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки во форма на срце со багет кристали. Тренди обетки за секоја пригода. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 8.10 gr

Scroll to Top