Сребрени 925 обетки

40,68 

1 на залиха

SKU: 0305/3 Категорија

Опис

Сребрени 925 обетки со шарени циркончиња во форма на срце ,  обемот на обетките е 1.8 cm. Обетките се закопчуваат на винт.
Тежина: 4.35 гр

EUR Евра
Scroll to Top