0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0305/3
Достапност 1 на залиха

2.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со шарени циркончиња во форма на срце ,  обемот на обетките е 1.8 cm. Обетките се закопчуваат на винт.
Тежина: 4.35 гр

Back to Top
Product has been added to your cart