Сребрени 925 обетки – позлата

7.500 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Впечатливи сребрени обетки – алки со позлата и багет кристали.
Тежина: 13.70 GR

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top