Сребрен 925 детски прстен

700 ден

3 на залиха

SKU: 6046 Категории ,

Опис

Сребрен 925 детски прстен,стандардна големина за деца до 7 години.
Тежина: 1.50 гр

Вие исто така би сакале…

MKD Македонски денар
EUR Евра
Scroll to Top