Сребрена 925 детска нараквица

19,52 

7 на залиха

SKU: 6033 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 2.92 гр

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top