Сребрена 925 детска нараквица

1.200 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 6039 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 3.52 гр
Scroll to Top