Сребрена 925 детска нараквица

19,52 

3 на залиха

SKU: 6030 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 3.22 гр

Вие исто така би сакале…

EUR Евра
Scroll to Top