Сребрена 925 детска нараквица

1.200 ден

Нема на залиха

SKU: 6043 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица со бубамара
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 3 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top