Сребрен 925 детски прстен

11,39 

4 на залиха

SKU: 6050 Категории ,

Опис

Сребрен 925 детски прстен,стандардна големина за деца до 7 години.
Тежина: 1.91 гр

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top